"Укрзалізниця" 4–5 грудня продала рекордну кількість квитків – майже 600 тис.

Після реалізації всіх квитків на регулярні потяги "Укрзалізниця" почне продаж проїзних документів на додаткові

5 грудня "Укрзалізниця" продала рекордну кількість квитків – 347 тис., повідомила прес-служба компанії.

Із них 64% (221 тис.) пасажири придбали через інтернет. Роботу 31 каси київського вокзалу продовжили до кінця доби. Там 5 грудня продали 14,8 тис. квитків.

Попередній рекорд було встановлено 4 грудня, коли "Укрзалізниця" відновила продаж квитків на поїзди далекого сполучення після 20 грудня, повідомляли в компанії. Цього дня пасажири придбали 244 тис. проїзних документів, а всього за два дні – 591 тис.

Після реалізації всіх квитків на регулярні потяги "Укрзалізниця" почне продаж проїзних документів на додаткові. Очікують, що цього святкового сезону призначать не менше ніж 30 додаткових потязі в.

"Залізничні квиткові каси та онлайн-система продажу квитків Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. працюють в умовах високого навантаження. "Укрзалізниця" й надалі визначатиме тривалість роботи залізничних кас залежно від попиту на послугу з боку пасажирів", – розповіли в компанії.

В "Укрзалізниці" зазначали, що 4 грудня навантаження на онлайн-систему продажу квитків збільшилося ушестеро. У зв’язку з цим у пасажирів виникали труднощі з купівлею квитків.

9 листопада "Укрзалізниця" припинила продаж квитків на поїзди дальнього сполучення у зв’язку з роботами для запуску швидкісного експреса "Київ-Пасажирський – Міжнародний аеропорт Бориспіль".


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/money/-ukrzaliznitsja-4-5-grudnja-prodala-majzhe-600-tis-kvitkiv-560768.html”