Китайські активісти подали в суд на компанію Yahoo

Китайські активісти подали в суд на Yahoo, заявивши, що компанія не змогла належним чином спостерігати за створеним нею десять років тому фондом в 17 мільйонів доларів, який був створений для допомоги переслідуваним китайським письменникам, захисникам демократії та адвокатів з прав людини.


Позов, поданий до Окружного суду США у Вашингтоні, звинувачує керівників Yahoo в тому, що вони закриває очі на те, що керуючий фондом незаконно витратив мільйони доларів на елітні об’єкти нерухомості. Згідно з позовом, ветеран китайських дисидентів, який помер у квітні 2016 року, витратив менше 4 відсотків грошей на гуманітарну допомогу. Довіра компанії було втрачено і китайські активісти вимагають, щоб керівники Yahoo зробили все, щоб повернути його. Сюзанна Філіон, яка займає посаду прес-секретаря Yahoo, відмовилася від коментарів, заявивши, що компанія не обговорює судові процеси.

Судовий позов став не найкращим результатом подій для Yahoo, яка тепер переживає не кращі часи. В даний час подробиці стосовно судових слухань поки не оприлюднені. однак китайські активісти не втрачають надію перемогти в цій сутичці, адже справедливість повинна восторжествувати.