Лещенко: програма Шустера доживає останні тижні в Україні

"Лещенко:
Лещенко: програма Шустера доживає останні тижні в Україні

Шустер вже тривалий час витримує перевірки податкової і тиск влади, зазначив Лещенко

Повідомляє портал АНТИКОР з посиланням на ЗМІ.

Народний депутат від БПП Сергій Лещенко вважає, що Савік Шустер — та людина, яка найточніше може охарактеризувати стан свободи слова в Україні, бо він стикнувся з шаленим тиском на свій проект.

Про це Лещенко сказав в прямому ефірі каналу News One.

За словами депутата, Шустер вже тривалий час витримує перевірки податкової і тиск влади. Лещенко не виключає, шо ток-шоу Шустера «доживає останні тижні в Україні».

Нагадаємо, Печерський районний суд Києва в закритому судовому засіданніухвалив обшукати житло і студію ведучого ток-шоу «Шустер LIVE» Савіка Шустера.

Як повідомлялося, в квітні поточного року Київський міський центр зайнятості анулював Шустеру право на роботу в Україні на посаді генерального директора ТОВ «СавікШустерСтудія» — телевізійного продакшну, який виробляв суспільно-політичне шоу «Шустер Live». Рішення було прийнято на підставі нібито недостовірної довідки про несудимість.

Національна спілка журналістів України та Незалежна медіа-профспілка оприлюднили заяву, в якій назвали дії влади неправомірними і кваліфікували їх як прояви правової цензури.

12 липня Київський апеляційний адміністративний суд підтвердив рішення суду першої інстанції про незаконність анулювання Київським міським центром зайнятості дозволу на працевлаштування Шустера.